نتایج جستجو برای عبارت :

در راستای پست 1355

امروز می خواهیم در خصوص اضافه کردن گروه Discuss به کانال تلگرام صحبت کنیم. اگر تا کنون چیزهایی در خصوص discuss در کانال تلگرام شنیده اید و یا تمایل به استفاده از آن دارید ، اگر در خصوص مدیریت کانال های تلگرامی به دنبال ترفندهای خاص هستید می توانید با کمک مقاله مدیریت حرفه ای کانال تلگرام به بهترین شکل ممکن کانال خود را مدیریت کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اضافه کردن گروه Discuss به کانال تلگرام به سایت مشاوره تلفنی هیواتک مراجعه فرمایید.

www.heyv
1355 : سخت کوش...!!!
1356 : فدا کار...!!!
1357 : با معرفت...!!!
1358 : شجاع...!!!
1359 : با غیرت...!!!
1360 : پر تلاش...!!!
1361 : احساساتی...!!!
1362 : خجالتی...!!!
1363 : راستگو...!!!
1364 : زود رنج...!!!
1365 : با مرام...!!!
1366 : وفادار...!!!
1367 : بیزار از خیانت...!!!
1368 : مهربون...!!!
1369 : خوش سلیقه...!!!
1370 : خوش خبر...!!!
1371 : زیبا رو...!!!
1372 : متنفر از دروغ...!!!
1373 : شیک پوش...!!!
1374 : عاشق...!!!
1375 : لوس و با مزه...!!!
1376 : تو دل برو...!!!
1377 : خوشگل...!!!
1378 : وفادار...!!
1379 : مدرن...!!!
1380 تا 1395 : دایناسور...!!!

سال ۱۳۵۵. حیاط پدر حجت‌الاسلام شهید سید جواد شفیعی دارابی:  ردیف بالا ایستاده از راست: شیخ باقر طالبی. سید محمد شفیعی سیداسدالله (ذاکر اهلبیت) پسر عمه‌ام آق‌باقر شفیعی. سید عسکری، (نفر روی سرش  برادرش سید مجید) . سید علی‌اصغر شفیعی.  ردیف پایین نشسته از چپ: من. سید جعفر شفیعی سیداسدالله
سال ۱۳۵۵. حیاط پدر حجت‌الاسلام شهید سید جواد شفیعی دارابی:  ردیف بالا ایستاده از راست: شیخ باقر طالبی. سید محمد شفیعی سیداسدالله (ذاکر اهلبیت) پسر عمه‌ام آق‌باقر شفیعی. سید عسکری، (نفر روی سرش  برادرش سید مجید) . سید علی‌اصغر شفیعی.  ردیف پایین نشسته از چپ: من. سید جعفر شفیعی سیداسدالله
۲۷۰۸ - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» در خاطرات می‌نویسد: "صبح به فرودگاه رفتم که شاهنشاه تشریف می‌آوردند سلطان قابوس را راه بیندازند ... سئوال فرمودند «در این دو سه شب خوش‌گذرانی (سلطان قابوس) چه کرد؟» عرض کردم «هر شبی چهار پنج خانم در اختیارش بود (در خارج کاخ)، اما چه کرد، نمی‌دانم». فرمودند «تازه داماد! احیانا ناخوش نشود». عرض کردم «دخترهای ایرانی تمیز شده‌اند و او هم خیلی آنها را دوست می‌دارد»"منبع: خاطرات علم، جلد ششم، ص۱۶۷ (۳ تیر
نام ونام خانوادگی:عبدلحمید سالاری
تاریخ تولد:۱۳۵۵
تاریخ شهادت:مهرماه۱۳۹۴
محل شهادت :حلب سوریه
تعداد فرزندان:یک پسر و دختر
شهید عبدلحمید سالاری سال۱۳۵۵ در روستای سردر از توابع شهرستان حاجی آباد در استان هرمزگان به دنیا آمد دوره ی راهنمایی خود را در زادگاهش گذراند
ایشان در ۳آذر ۱۳۹۴ مصادف با چهارم محرم از طریق بسیج سیستان و بلوچستان پس از گذراندن دوره ی آموزشی در تهران برای دفاع از حرم حضرت زینب و از مبارزه با تکفیری و داعش عازم دمشق شد بعد
ایلخانان یا ایلخانیان نام سلسله ای است که از سال 651 تا 757 هجری قمری برابر با سال 1253 تا 1355 میلادی در ایران حکومت کردند.جانشینان هولاکوخان مغول که در ایران حکمرانی کردند و ارتباط زیادی با دربار مغول نداشتند وبه تدریج بر رویه آداب حکمرانان ایرانی رفتار کردند،ایلخانان نام داشتند.
ابلخانان مغول دین های مختلفی مانند بودایی،مسیحی،واسلام داشتند اما ایلخانان مسلمان تقریبا از سال 694 هجری قمری بر ایران جاکم شدند.
از دوره ایلخانان دو بنا به یادگار ما
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

توانایی اختصاص داده شده به هر لول از مهارت  

Level
دروازه بانی
دفاع
بازیسازی
بازی در کنار
پاس
گلزنی
ضربات ایستگاهی

20
924
1791
1480
995
1355
1547
287

19
797
1487
1247
855
1148
1300
246

18
691
1268
1070
741
988
1114
210

17
600
1092
924
642
854
961
179

16
519
942
798
555
738
830
153

15
446
809
685
478
634
713
131

14
380
689
584
407
540
607
112

13
321
580
493
344
457
511
95

12
268
484
412
287
381
427
81

11
222
401
341
238
315
354
68

10
183
330
281
195
259
291
56

9
150
271
231
161
213
240
46

8
123
221
190
132
173
197
37

7
99
175
150
105
137
156
28

6
76
134
114
81
104
119
21

5
56
98
84
60
75
88
15

4
39
65
57
41
51
59
9

3
23
39
34
25
31
36
5

2
12
18
17
12
14
17
2

1
2
4
4
2
3
4
1

پت
مجموعه آشنایی با قرآن ، سلسله مباحث تفسیری استاد شهید در سالهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی است که عمدتاً در بین سالهای 1350 تا 1355 شمسی انجام شده است . جلد اول این مجموعه مقدمه و پیش درآمدی بر این سلسله مباحث محسوب می شود که در آن به مسائلی همچون زبان قرآن ، مخاطبهای قرآن ، عقل از دیدگاه قرآن و ... پرداخته شده است .در مجلدات بعد ، تفسیر آیاتی از برخی سوره های قرآن از جمله حمد ، بقره ، انفال ، توبه ، نور ، زخرف ، دخان و .. ارائه شده است. ویژگی ممتاز ای
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو
کلیپ زیبا مربوط به سخنرانی مرحوم آیت الله خزعلی پیرامون زمان ظهورامام زمان(عج) درسال ۱۳۵۵ درشهر قم.
پیرامون اینترنت, اشتراک گذاری و... 
کلیک نمایید(مدت کلیپ هشت دقیقه):
http://bayanbox.ir/info/5776898366410925286/7ac2eeb1291179bd56f072fa13c5cdd412995009-240p-69403

اللهم عجل لولیک الفرج"ان مع العسریسرا"
خوشبختانه اینجا هیچکس، هیچکس را نمی شناسد که بخواهد ریا شود ولی بنده هم واقعا از کمک به مردم لذت می برم. خوشبختانه من هم در کاری هستم که زیاد با مردم سر و کار دارم. خیلی موقع ها اولیا درخواست تخفیف یا عودت شهریه دارند بعد مدیر، جلسه دارد و یا هزار چیز دیگر که اولیا نمی توانند پیشش برند. سریع نامه را می گیرم، میگم الان میرم امضاش را می گیرم یا میگم شما اگر کار دارید برید من خودم امضاش را می گیرم و کارش را انجام می دهم. واقعا هم خودم خوشحال می شوم و
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۲ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ )
• انتخابات سومین دوره مجلس شورای اسلامی (۱۳۶۷ ش)
• شهادت عالم مجاهد آیت ‏اللَّه "سیدمحمد باقر صدر" و خواهرش "بِنتُ الهُدی" (۱۳۵۹ ش)
• برگزاری کنفرانس ننگین برلین (۱۳۷۹ ش)
• شهادت شهید سیدخلیل نیازمند (۱۳۶۰ش)
• حاکم قطر از سیاست ایران در خلیج فارس تجلیل کرد(۱۳۴۹ش)
• شش کارشناس روسی ذوب آهن در یک حادثه رانندگی در راه کر
جام حذفی فوتبال ایران نام مسابقات حذفی فوتبال در ایران است. این جام در بزرگداشت و یادبود آزادسازی خرمشهر با عنوان "یادواره آزادسازی خرمشهر" برگزار می‌شود. به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی (فینال) این مسابقات در شهر خرمشهر و ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار میشد.
هم‌اکنون فدراسیون فوتبال ایران این جام را به صورت تک‌حذفی و تک بازی برگزار می‌کند و یکی از سهمیه‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام ح
تاریخچه سقف کاذب

در مورد چگونگی به وجود آمدن و به کارگیری سقف کاذب چیزهای بسیاری گفته شده است ولی منطقی ترین آن ها این است که سقف کاذب با الگو برداری از سقف آویزهایی که در قرن 14 برای زیبایی معبدهای ژاپن بوده درست شده است. در قرن 20 مهندسان آمریکایی برای درست کردن سقف تالارهای بزرگ خود از تایل ها و سیستم های نگهدارنده استفاده می کردند که این کار تا زمان مرمت بسیار خوب پیش می رفت. چرا که برای مرمت و بازسازی این بناها دیگر به قسمت بالایی سقف ها د
ماه چهره خلیلی متولد 25 دی 1355 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل رشته معماری در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد او همچنین نوه ی مرحوم پروین سلیمانی از بازیگران قبل از انقلاب است

مهاجرت به انگلیس و بازگشت
ماه چهره خلیلی وقتی تنها 5 سال داشت به همراه خانواده خود به انگلیس مهاجرت کردند او در آنجا علاوه بر معماری دورها بازیگری را در مدرسه بازیگری لندن گذراند
در سال 1381 بعد از نزدیک به 22 سال زندگی در انگلیس به ایران بازگشت
آشنای
نیرو ترانسفو
شرکت  نیرو ترانسفو در سال 1355 با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و قطعات جانبی آن فعالیت خود را آغاز کرد. ترانسفورماتورهای این برند شامل ترانسفورماتورهای توزیع تا قدرت 1250 کیلو ولت آمپر و ترانسفورماتورهای توزیع با قدرت بالاتر از 1250 کیلو ولت آمپر، انواع ترانسفورماتورهای ویژه جهت نیازهای متفاوت صنعت و قطعات و لوازم یدکی ترانسفورماتور می باشد. نیرو ترانسفو همواره سعی در ارائه محصولات باکیفیت و جلب رضایت و اعتماد مشتری
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی
۱۹ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۲۵ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس به علت طوفان شن (۱۳۵۹ش)
• ارسال اولین نامه رییس جمهور عراق برای مسؤولان جمهوری اسلامی ایران پس از پایان جنگ (۱۳۶۹ ش)
• درگذشت دکتر "محمد باقر" ادیب شهیر پاکستانی (۱۳۷۲ش)
• افتتاح رادیو هندی معاونت برون مرزی (۱۳۷۷ش)
• آغاز هفته کار و کارگر
• مقررات استخدامی شرکتهای دولت تهیه
پاورپوینت معماری قاجاریه فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 30حجم فایل: 1355 کیلوبایت قیمت: 7500 تومانتوضیحات:پاورپوینت معماری قاجاریه در 30 اسلاید.بخشی از متن فایل:از اواخر دوره صفویه تا اواسط سلطنت ناصرالدین شاه به علت آشفتگی های موجود و جنگ های پی در پی و عدم ثبات و فقدان امنیت هنرهای معماری و تزئینات ساختمانی ایران که در دوران صفویه وسعت و تنوع زیاد پیدا کرده بود طی این دوره نابسامانی ملی به انحطاط گرائید ... فهرست مطالب:
زندگی‌نامهرامش، با نام اصلی آذر محبی تهرانی، در ۲۲ آبان ۱۳۲۵ در شهر تهران و در خانواده‌ای با سه خواهر و یک برادر به دنیا آمد و تا دیپلم طبیعی به تحصیلات خود ادامه داد. او تصمیم داشت بعد از دیپلم وارد دانشگاه شود و در رشتهٔ جراحی به تحصیلات خود ادامه دهد، اما به عرصهٔ خوانندگی روی آورد.
خوانندگیرامش از ریشه‌های موسیقی کلاسیک فارسی شکوفا شده بود و حرفه خود را به‌طور رسمی در سال ۱۳۴۳ با ترانه "پرستو جان" در برنامه "یک شاخه گل" رادیو گل‌ها آغاز
پل
خشتی لاهیجان که به خشته پورد نیز معروف است یکی از پل های ارتباطی قدیمی شهر
لاهیجان است. پل خشتی در محله پردسر در قسمت غربی شهر لاهیجان قرار دارد. قدمت پل خشتی لاهیجان به قرن نهم هجری قمری و دوران حکومت کیاییان
باز می گردد. مصالح به کاربرده شده در پل خشتی لاهیجان آجر و آهک و ساروج است. طول
آن 50 متر و عرض آن 4.5 متر و ارتفاع آن 11 متر میباشد.  پل دارای دو دهانه به صورت جناقی
است. پایه میانی پل خشتی دارای سیل برگردان است.
پل خشتی در سال 1355 خورشیدی جز
روز 30 دیماه 1398 از راه رسید و این روز مصادف بود با تولد سه سالگی کیان و کیانا ( دوقولوها ) .
کیان و کیانا به همراه داداش کوچولو ( کیهان ) اومده بودن خونه باباجان و مامانی و شب رو خونه باباجان جشن تولد گرفتن . عمه ها و عمو ها هم بودن . مامانِ دوقولوها شب قبل با عمه اکرم هماهنگ کرده بود واسه کیک جشن تولد و کیک جشن تولد رو عمه اکرم درست کرده بود به همراه ژله های خوشمزه . البته خامه ها رو رفته از قنادی خریده ...
*

این هم کیک جشن تولد دوقولوها ... چقدر قشنگ شد
وست، مو، زیبایی، لیزر، تزریق ژل و بوتاکس، جراحی محدود (مینور)
دکتر مهریار زرین جویی متولد سال ۱۳۵۵ است . وی در سال ۱۳۷۴ وارد دانشکده پزشکی شد و در سال ۱۳۸۱ از این دانشگاه فارغ التحصیل شد . او توانست در سال ۱۳۸۶ تخصص بیهوشی دانشگاه اصفهان قبول شود اما به دلیل عدم علاقه انصراف داد . دکتر مهریار زرین جویی از متخصصین پوست ، مو ، زیبایی در اصفهان است و از سال ۱۳۸۴ تاکنون در اورژانس بیمارستان تخصصی عسگریه مشغول به خدمت است . وی در انجام انواع جراحی ها
۱۲ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۵ رجب ۱۴۴۰ هجری
۱ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ )
• رحلت عالم ربانی "سید محمد ابراهیم خوانساری" (۱۲۹۲ ش)
• اعلام انصراف "رضاخان سردار سپه" از جمهوری (۱۳۰۳ ش)
• افتتاح آرامگاه‏ های حکیم عمرخیام، عطار نیشابوری و کمال‏الملک در نیشابور(۱۳۴۲ ش)
• رحلت فقیه، مفسّر و واعظ وارسته، آیت ‏اللَّه "میرزا ابوالفضل زاهدی" (۱۳۵۷ ش)
• درگذشت محقق معاصر استاد "حسین عمادزاده اصفهانی" (
گمرک شهریار با عنوان تنها گمرک زمینی در تهران میباشد که شامل گمرک شهریار و گمرک غرب بوده، گمرک شهریار دارای فضای زیاد و انبارهای متعدد با استانداردهای روز دنیا بوده که به بازرگانان کمک میکند تا جهت ترخیص کالا از این امکانات مهم بهره مند شود.
گمرک شهریار در سال 1355 تاسیس و آماده بهره برداری گردید. گمرک شهریار در نزدیکی شهر در جاده قدیم تهران کرج کیلومتر 6 واقع شده که با دسترسی کوتاه آماده بهره گیری جهت ترخیص کالا میباشد.
میتوان از مزیت های گم
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۹ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱۵ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ )
• رحلت عالم بزرگوار و فقیه مجاهد آیت ‏اللَّه "شیخ محمد تقی بافقی" (۱۳۲۵ ش)
• انتخابات دوّمین دوره مجلس شورای اسلامی (۱۳۶۳ش)
• رحلت عالم و فقیه بزرگوار آیت‏اللَّه "سید ابوالفضل موسوی تبریزی" (۱۳۸۲ ش)
• روز ریشه‏ کنی فلج اطفال
• شهادت شهید سیدحسین سجادی (۱۳۶۲ش)
• در نوار مرزی ایران و عراق بین نیروهای دو کشور زد و خورد
پس از چند دهه شاهد تجدید چاپ رمان «فیل در تاریکی» نوشته‌ی قاسم هاشمی نژاد هستیم. داستانی پلیسی در زمانه‌ای نه‌چندان دور از روی تقویم و بس دور با توجه به شتاب روز افزون حوادث تاریخ معاصر کشورمان! چاپ نخست این کتاب به سال ۱۳۵۸ بوده و این در حالی است که نوشته‌ی مرحوم هاشمی نژاد به سال ۱۳۵۵. پیش از اینکه شروع به خواندن داستان کنم فکر می‌کردم با داستانی پلیسی-معمایی و حتی تعلیق‌پذیر طرف خواهم بود ولی وقتی به یک سوم داستان رسیدم، فهمیدم که تص
دکتر محمدحسن گنجی در سال 1291 خورشیدی در بیرجند به دنیا آمد. او در سال 1317 در دانشگاه ویکتوریای منچستر دوره‌ی کارشناسی ارشد را به پایان رساند و در سال 1331 به آمریکا رفت و توانست دکترای جغرافیا را از دانشگاه کلارک در ماساچوست دریافت کند.
او پس از بازگشت به تهران سازمان هواشناسی را بنیان نهاد. خدمت او در دانشگاه تهران در سال 1355 با دریافت درجه‌ی استاد ممتاز به پایان رسید، اما او بیکار ننشست و در همین سال کار بنیان‌گذاری دانشگاه بیرجند را به سرانج
سال‌های سال شعار «دوتا بچه کافیه» را روی در و دیوار شهر و حتی جعبه دستمال کاغذی و قوطی کبریت می‌خواندیم و پیش خودمان می‌گفتیم حتما نسخه نجاتمان همین است که برایمان نوشته‌‎اند و باید عمل کنیم. اما چند سالی است که با پژوهش و کارهای علمی متوجه شدیم که آن نسخه نجات نبوده و ظاهرا ما را می‌خواستند به راهی ببرند که نه چشمه حیات بلکه سرابی بیش نبوده است!
نرخ رشد جمعیت در سرشماری سال ۱۳۴۵،  ۳.۱۳ بوده است، یعنی در بازه‌ی ده ساله‌ی ۴۵-۱۳۳۵ به جمعیت
گمرک شهریار با عنوان تنها گمرک زمینی در تهران میباشد که شامل گمرک شهریار و گمرک غرب بوده، گمرک شهریار دارای فضای زیاد و انبارهای متعدد با استانداردهای روز دنیا بوده که به بازرگانان کمک میکند تا جهت ترخیص کالا از این امکانات مهم بهره مند شود.
گمرک شهریار در سال 1355 تاسیس و آماده بهره برداری گردید. گمرک شهریار در نزدیکی شهر در جاده قدیم تهران کرج کیلومتر 6 واقع شده که با دسترسی کوتاه آماده بهره گیری جهت ترخیص کالا میباشد.
میتوان از مزیت های گم
اینکه وقتم دست خودم باشه و نخوام به کسی یا چیزی جواب پس بدم رو، خیلی دوست دارم. اینکه مجبور نیستم سر یه ساعت مشخصی صبح ها از خواب بیدار بشم رو بیشتر از هر چیز دیگه ای دوست دارم. این روزها گاهی تصمیم می گیرم هیچ کاری نکنم. اصلا بعضی روزها تا دیر وقت از رختخواب بیرون هم نمیام. فقط بلند می شم لیوانم رو آب می کنم و کتابم رو با خودم میارم توی تخت. یه روزهایی هم مثه امروز، همه ی اون روزهای سخت و پر استرس و پر از فعالیت میشن میخی از درد و تا چشم هام رو باز
دانلودpdf خلاصه کتاب از شار تا شهر

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsدانلود خلاصه کتاب از شار تا شهر | آرلhttps://www.arel.ir › Pages-View-758Translate this pageNov 16, 2015 - کتاب از شار تا شهر نوشته ی دکتر سید محسن حبیبی، کتابی است باارزش که باید همه ی دانشجویان شهرسازی و معماری چند بار آن را بخوانند.خلاصه کتاب از شار تا شهر - نواندیشانhttps://www.noandishaan.com › خلاصه-کتاب-از-شار-تا-...Translate this pageDec 18, 2012 - برچسب ها: از شار تا شهرانتشارات دانشگاه تهراندانلود خلاصه کتاب شهرسازیدانلود
غزلی مولوی‌وار از امیر_هوشنگ_ابتهاج ( ه ا سایه)(همراه با توضیحاتی درباره‌ی این غزل برگرفته از کتاب پیر پرنیان اندیش: در صحبت #سایه)1- سایه: تو همین دیوان‌های شمس که اینجاست نگاه کنین. اون چیزهایی که من زیرش خط کشیدم چیزهای فوق‌العاده شاعرانه و فکرهای فوق‌العاده باریکه. از این دیدگاه با دقت تک‌تک بیت‌ها رو خوندم و خوندم. سی چهــــل بار این کتابو خوندم. به شیوه‌ی خودم هم خوندم. تأثیر هم داشت؛ «نامدگان و رفتگان» از کجا اومده؟... هر چی بیشتر می
اطلاعیه جدید بانک مرکزی درباره چک
دارندگان دسته چک حتماً بخوانند
بانک مرکزی توضیحاتی را درباره «قانون اصلاح قانون صدور چک» به منظور اطلاع و آگاهی هم وطنان منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، باتوجه به اینکه قانون صدور چک پس از تصویب آن در 1355.4.16 طی ادوار مختلف و در چند مرحله در معرض تغییر بوده و اصلاحات یاد شده بر مبنای شرایط اقتصادی و اقتضائات حاکم آن دوره بوده است، طی سال‌های اخیر مجلس شورای اسلامی مجدد
به یاد خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمرد

نام اصلی‌اش حسین آهنیان مقدم بود و معروف شده بود به افشین مقدم، خواننده‌ای که با زمستان گل کرد و در اولین روز مردادی تابستان ۱۳۵۵ در یک سانحه تصادف در جاده شمال جان خود را از دست داد.
روزنامه ایران – محسن بوالحسنی: نام اصلی‌اش حسین آهنیان مقدم بود و معروف شده بود به افشین مقدم، خواننده‌ای که با زمستان گل کرد و در اولین روز مردادی تابستان ۱۳۵۵ در یک سانحه تصادف در جاده شمال جان خود را از دست داد.
م
رویکرد توسعه ای از رویکردهای مورد علاقه دولت هاست بنحوی که افزایش کمی بیشتر مورد توجه اذهان عمومی بوده و هست و طبعا دولت ها نیز برای مقبولیت خویش از این ابزار استفاده می کنند. اخیرا معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی تفاهم نامه ای با سازمان منطقه آزاد کیش، بنای تاسیس موزه هنرهای معاصر کیش را نهادند تا این شهر بدنبال تهران، اصفهان، کرمان، اهواز و آبادان، هفتمین شهری باشد که دارای موزه هنرهای معاصر می شود. البته که پس از انقلاب اسلامی

دانلود برترین موزیک های دنیا با استفاده از سایت های زیر ممکن است.
یکی از بیشترین سرچ هایی که مردم در چند سال اخیر انجام می دهند سرچ عبارت دانلود آهنگ  یا دانلود آهنگ جدید است. در حال حاضر سایت های ایرانی بسیاری با محتوای دانلود موسیقی در اینترنت
وجود دارد. در این مطلب قرار است به معرفی یک سایت دانلود موسیقی یعنی سایت نیترو موزیک
بپردازیم.
نیتروموزیک سایتی رو به رشد در عرصه ی دانلود آهنگ ایرانی است که روز به روز در حال پیشرفت است. یکی از وی
نوحه ساقی لب تشنگان استاد محمد
احمدیان بسال 1355....... زمان 11:18
نوحه من عزیز مصطفی....... زمان 6:49
نوحه بیا مادر....... زمان 10:34
نوحه یاور غم پرورم استاد احمدیان سال
1346....... زمان 7:31
نوحه هرگز ننوشم آب روان را.......
زمان 9:12
نوحه زینب قهرمان....... زمان 16:35
نوحه نوجوان اکبر من سال 1356.......
زمان 18:49
برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس محصول اینجا را کلیک کنید
.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۱۲ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ )
• تولد حضرت آیت اللَّه "سید علی حسینی خامنه ‏ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی در مشهد مقدس (۱۳۵۸ ق / ۲۹ فروردین ۱۳۱۸ ش)
• حماسه ناوچه قهرمان جوشن در خلیج فارس (۱۳۶۷ ش)
• روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی
• شهادت شهید اسماعیل افراسیابی (۱۳۶۷ ش)
• دکتر محمد سام استاندار اصفهان به سمت وزیر اطلاعات تعیین شد(۱۳۵۰ش)
یکی از مهم ترین موضوعات برای کسانی که قصد سفر به مشهد را دارند، خرید سوغاتی است.برای خرید سوغاتی لازم است تا با بهترین مراکز خرید مشهد آشنا شوید، هم چنین آدرس آن ها را نیز بدانید تا بتوانید به راحتی مسیر یابی کرده و در زمان خود صرفه جویی کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین مراکز خرید مشهد آشنا کنیم.
بازار رضا
یکی از قدیمی ترین ومحبوب ترین بازار های مشهد است، برای مسافرینی که قصد خرید سوغات به خصوص نقره جات را دارند. این بازار در نز
وقتی درگیر اخبار روزانه و پیگیر اتفاقات داخلی و منطقه ای می شویم و به دوروبرمان نگاهی می اندازیم، موج اخبار بد و مایوس کننده، از درگیریهای اجتماعی و سیاسی داخلی و خارجی گرفته تا اختلاف و شکاف طبقاتی، از روند ترافیک و رانندگی مردم گرفته تا مشاهده تخریب ستونها و نرمهای اخلاقی در جامعه، از موج تورم گرفته تا رکود گسترده، فوج جمعیت در دادگاهها، کلاهبرداری و اختلاس ، قاچاق، کاهش استانداردهای آموزشی، هرج و مرج در سیستم بوروکراسی اداری و ... کافی
باسمه
تعالی
تفرقه؛
مانع ظهور
"اگر شیعیان ما که خداوند به اطاعت خویش موفقشان بدارد، در
وفا به عهدی که با ما دارند یکپارچه می‌شدند (اجتماع قلوب می‌کردند)، هرگز توفیق ملاقات آنها با ما به تاخیر نمی‌افتاد و
البته سعادت دیدار ما با معرفتی حقیقی به سرعت نصیبشان می‌شد"

بحار الانوار/
ج53 / ص 176 / ح 8

امام زمان (عج)
در نامه خود به شیخ مفید، اجتماع قلوب شیعیان را رمز ظهور معرفی می‌کنند؛ یکی از
مسیرهای اجتماع قلوب در عصر حاضر فضای مجازی است.

مدتی است که
پدرم که بازنشسته شد [پس از پایان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی درخواست بازنشستگی کرد]، مبلغی به عنوان بازخرید در ماه‌های مرداد و شهریور ۸۴ پرداخت کردند و دیگر حقوق بازنشستگی ندادند تا اردیبهشت یا خرداد ۸۵ و ما در آن ماه‌ها از پس‌اندازمان خرج می‌کردیم. آن موقع معاونت اجرایی ریاست جمهوری – آقای سعیدلو- باید دستور پرداخت را می‌داد، اما ماه‌ها پرداخت حقوق بازنشستگی به تعویق افتاد و در ‌‌نهایت یک‌جا پرداخت کردند که پدرم تصمیم گرفت کل این مب
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۱۳ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱۹ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ )
• قتل "گریبایدوف" سفیر کبیر روسیه تزاری در ایران به دست مردم معترض تهران (۱۲۰۷ ش)
• اولین سفر "ناصرالدین شاه قاجار" به اروپا (۱۲۵۲ ش)
• درگذشت دکتر "خواجه نوری" محقق علم آمار (۱۳۷۲ ش)
• شهادت شهید سیدسعید وطن ‌پور (۱۳۶۶ش)
• محمد جواد تربتی ادیب و شاعر و فرهنگی و مدیر روزنامه پولاد درگذشت(۱۳۴۹ش)
• طراحان و مجریان سیاست
فیلم ایرانی تنگه ابوقریب وارد پخش خانگی شد
این فیلم روایتی است از دفاع گردان عمار یاسر لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله در برابر لشکرکشی رژیم بعث به فکه و شرهانی در روزهای پایانی جنگ. عراقی‌ها باید از سد یک پایگاه که شکل تنگه است عبور کنند که با مقاومت شدید و دلاورانه نیروهای ایرانی روبه رو می‌شوند…همچنین شما عزیزان میتوانید برای دانلود فیلم تنگه ابوقریب از سایت تاپصدا استفاده نمایید 

درباره فیلم تنگه ابوقریب بیشتر بدانید :
تنگه ابوقریب فیلمی ب
سینما آزادی تهرانروز سوم اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ , سینما شهر فرنگ با نمایش فیلم مارلیک بهره‌برداری شد . برادران روضه خوان ( صاحبان سینما ) مدتی آن گاه , از اسم فرنگی برادوی صرف لحاظ کرده و ترجیح دادند اسم سینمایشان یادآور دستگاه سرگرم کننده زمانه کودکی شان باشد .نمایش فیلم‌های مطرحی مانند جنگ ستارگان منجر شد ضلع شمال شرقی چهار راه عباس آباد و سینما شهر فرنگ , به‌سرعت به پاتوق هواداران فیلم بدل شود . چشم انداز دائمی چهاررا
پدرم که بازنشسته شد [پس از پایان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی درخواست بازنشستگی کرد]، مبلغی به عنوان بازخرید در ماه‌های مرداد و شهریور ۸۴ پرداخت کردند و دیگر حقوق بازنشستگی ندادند تا اردیبهشت یا خرداد ۸۵ و ما در آن ماه‌ها از پس‌اندازمان خرج می‌کردیم. آن موقع معاونت اجرایی ریاست جمهوری – آقای سعیدلو- باید دستور پرداخت را می‌داد، اما ماه‌ها پرداخت حقوق بازنشستگی به تعویق افتاد و در ‌‌نهایت یک‌جا پرداخت کردند که پدرم تصمیم گرفت کل این مب
شهر طبس ، شهری کویری در غرب استان خراسان جنوبی ایران است که به دلیل داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و تماشایی یکی از مقاصد گردشگری در این استان به شمار می رود.
باغ گلشن یکی از جاذبه های دیدنی شهر طبس و همچنین یکی از ۵۰ باغ برتر دنیا میباشد. باغ گلشن یکی از دو نماد اصلی شهر طبس به شمار می رود و شکل مربعی این باغ تنها در تاج محل هند تکرار شده است. طراحی این باغ بر اساس نمونه چهارباغ و برگرفته از آیات قرانی درباره بهشت است که دو نهر در آن همدیگر را ق

✴️ براساس حافظه تاریخی اقتصاد ایران، میانگین رشد اقتصادی سالانه ایران در دوره ۱۳۳۸ تا ۱۳۵۵، معادل 10.6 درصد بوده است.
✴️ در دوره سال‌های انقلاب و جنگ تحمیلی(۱۳۵۷ تا ۱۳۶۸) میانگین رشد اقتصادی معادل منفی 2.4 درصد ثبت شده بود. پس از جنگ و تا ابتدای دهه ۹۰، میانگین رشد اقتصادی سالانه به ۵ درصد رسید.
✴️ در دوره رونق نفتی دهه ۸۰، با وجود افزایش درآمدهای نفتی نه‌تنها رشد اقتصادی بالا و مستمر حاصل نشد، بلکه اقتصاد ایران در این دوره، رشد پایین همر

کولر آبی آبسال
شرکت آبسال در سال 1355 با اسم تجاری " شرکت لعاب ایران " در تهران تاسیس شد و در ابتدای فعالیت های خود به تولید ظروف آشپزخانه می پرداختند . و در سال 1362 نام شرکت به آبسال تغییر پیدا کرد و در طی این سال ها به تولید انواع اجاق گاز ، آبگرمکن ، بخاری ، و البته کولر آبی که به یکی از تولید کننده های برتر ایرانی تبدیل شده .
انواع مدل های کولر های آبسال
کولر های آبی آبسال دارای مدل ها مختلف شامل :
معمولی
کم مصرف
مینی کولر آبی
پرتابل تولید میشود .
تصاویر کمتر دیده شده از زمان شهادت و تشییع پیکر مطهر شهید حاج حسین خرازی را برای نخستین بار مشاهده کنید.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار رشید اسلام شهید حاج حسین خرازی در سال 1336 در اصفهان متولد شد؛ وی پس از اتمام دوران دبیرستان، در سال 1355 شمسی به خدمت سربازی اعزام و با فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر فرار سربازان از پادگان‏‌ها، به سیل خروشان مردم پیوست.
حاج حسین در ابتدای پیروزی انقلاب، با عضویت در کمیته دفاع شهری اصفهان به حراست از جا
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۳۰ رجب ۱۴۴۰ هجری
۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ )
• آغاز قیام روحانی مبارز و انقلابی مشروطه‏ خواه، شهید "شیخ محمد خیابانی" در تبریز (۱۲۹۹ش)
• رحلت فقیه برجسته، آیت ‏اللَّه "مهدی خالصی" (۱۳۰۴ ش)
• روز بهوَرز
• شهادت شهید شکرالله نجفی (۱۳۶۱ش)
• درگذشت فاطمه طاهری ، بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون (۱۳۹۱ش)
• محمود ریاض معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه جمهوری عربی متحده
با عرض سلام و ادب و احترام
سال جدید را به همه تبریک می گویم و امیدوارم در کنار هم سال خوش و سرشار از موفقیت داشته باشیم.
لحظه سال تحویل حدود یک شب بود.
امسال را متفاوت تر از سالهای دیگر آغاز کردییم.
چهارشنبه 29 اسفند مصادف شده بود با 13 رجب و ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر. به همین مناسبت همگی روز مرد ، در خانه بابا حضور داشتیم. علیرضا هم از یزد آمده بود.
صبح که به خانه بابا رفتیم به همراه علیرضا و کمیل به بازار رفتیم تا کادوی مناسبی برای باباجون بگیری
جمعیت ایران در طی هشت دهه اخیر افزایش یافته، که در نتیجه آن مسائل و مشکلاتی از قبیل رشد سریع جمعیت شهری، افزایش فقر در شهرها، دسترسی ناکافی به مسکن و خدمات اصلی شهری، شکاف عظیم میان طبقات اجتماعی، بیگانگی شهروندان از هم توأم با انبوه مهاجرت از مناطق روستایی به مناطق شهری و سکونت در حاشیه شهرها باعث گسترش و تشدید بی رویه شهرنشینی و نهایتا ایجاد زاغه و مسکن غیرقانونی و نارسایی امکانات اصلی شهری در شهرها شده است.
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQ
به قلم دامنه : به نام خدا. لغت دویست و پنجاه و سوم. دُخله یا داخ‌له را می‌شڪافم. ریشه‌اش از دخل و داخل است. به نظر می‌رسد با واژه‌ی عربی اشتراڪ لفظی داشته باشد، شاید هم معنوی (=مصداق‌های معنایی لفظ). با چند مثال، این لغت محلی دیرین را به پیش می‌برم:

۱: وقتی می‌خواهند سرحدّات زمین، باغ، خانه‌سرا را مشخص و مرزگذاری ڪنند، دُخله یا داخ‌له‌ی چوبی یا سیمانی و فلزی می‌گذارند. ڪه به لفظ قدیمی‌تر به آن «پاها» می‌گویند؛ عمودهای چوبی یڪ‌و نیم‌مت
شماره نظریه : 7/97/3387شماره پرونده : 97-66-3387تاریخ نظریه : 1398/02/09نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه :
، 2 و3- تفکیک اراضی توسط مالک یا مالکین مشمول مقررات حاکم بر زمان تفکیک است؛ بدین توضیح که چنانچه تفکیکی در زمان حاکمیت ماده 101 قانون شهرداری مصوب 1334 (قبل از اصلاح ماده قانونی مذکور) صورت گرفته باشد، مقررات ماده 101 قانون شهرداری مصوب 1334 که قانون حاکم بر زمان تفکیک است، جاری و ساری میباشد و شهرداری منحصراً از بابت معابر و شوارع عمومی که در طرح تفصیل
۱۴ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۷ رجب ۱۴۴۰ هجری
۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ )
• مرگ "رضاقلی خان نظام السلطنه مافی" از رجال دوره مشروطه (۱۳۰۳ ش)
• درگذشت استاد "عباس سحاب" جغرافی‏دانِ شهیر و پدر علم نقشه‏کشی ایران (۱۳۷۹ ش)
• شهادت شهید اسفندیار قربانی (۱۳۶۳ش)
• میدان بارفروشان تهران سوخت و خسارات زیادی وارد شد(۱۳۵۱ش)
• دکتر عباس نفیسی سناتور و دبیر کل شیر و خورشید در سن ۶۵ سالگی درگذشت(۱۳۵۱ش)
• د
روستای مصر که یکی از توابع شهرستان خور و بیابانک است در گذشته با نام هایی نظیر مزرعه یوسف، کلاته یوسف و چاه دراز نیز شناخته می شد. این روستا که دارای آب و هوایی گرم و خشک است در کنار دو روستا به نام های فرحزاد و امیرآباد واقع شده است. جمعیت این روستا طبق آخرین سرشماری حدود 120 نفر است که شغل اکثر این افراد کشاورزی و دامپروری می باشد.

روستای مصر و دلیل این نامگذاری
روایات زیادی درباره علت نامگذاری این روستا وجود دارد اما هیچ یک را نمی توان دلیل
از آغاز سال 1355 شمسی تاریخ رسمی کشور از حزب دموکرات به ریاست جمهوری آمریکا رسید و با اعلام سیاست حقوق بشر خود، محمدرضاشاه، ناگزیر برای جلب رضایت بیش از پیش او فضای باز سیاسی را اعلام کرد. انقلاب اسلامی با شهادت مشکوک آیت‌الله سیدمصطفی خمینی در نجف اشرف توسط عوامل رژیم، وارد مرحله تازه‌ای شد و امواج خروشانی در بین مردم به پا کرد. امام خمینی این حادثه را از الطاف خفیه الهی دانستند.

روز 17 دی 1356، در روزنامه اطلاعات مقاله اهانت آمیزی تحت عنوان "
تبریزایران مساجد باشکوه متعددی دارااست که هرمورد از آنها شاهکاری از هنر و معماری اند و در مشاهده از آنان سرشار از حس معنویت می‌شوید . یکی‌از مساجد تاریخی و باشکوه کشور‌ایران مسجد کبود است , مسجدی که به نیکی معماری بعداز اسلام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذارده او کی از نادر مساجد آبی‌رنگ دنیاست . چیزی که سبب ساز شده اینجا به مسجد کبود مشهور شود وجود کاشی های لاجوردی رنگ است که زیبایی خاصی را برای مسجد به‌وجود آ
 دانلود کتاب برق صنعتی درجه ۲

دانلود فایل

بسته آموزشی برق صنعتی درجه دو - فروشگاه جامع فنی مهندسی ...plcforall.bizna.ir › product-54769 Translate this page مهارتی برق صنعتی شامل مباحث تئوری وعملی را در بر گیرد ،مجموعه با ارزشی که مطمئنا مورداستفاده عزیزان هنراموز ومربیان فنی ... 2-منابع آموزشی برق صنعتی وفایل های فلش مدارات فرمان وقدرت ... دانلود کتاب مرجع
یکی از مهم ترین موضوعات برای کسانی که قصد سفر به مشهد را دارند، خرید سوغاتی است.برای خرید سوغاتی لازم است تا با بهترین مراکز خرید مشهد آشنا شوید، هم چنین آدرس آن ها را نیز بدانید تا بتوانید به راحتی مسیر یابی کرده و در زمان خود صرفه جویی کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین مراکز خرید مشهد آشنا کنیم.
بازار رضا
یکی از قدیمی ترین ومحبوب ترین بازار های مشهد است، برای مسافرینی که قصد خرید سوغات به خصوص نقره جات را دارند. این بازار در نز
پس از چند دهه شاهد تجدید چاپ رمان «فیل در تاریکی» نوشته‌ی قاسم هاشمی نژاد هستیم. داستانی پلیسی در زمانه‌ای نه‌چندان دور از روی تقویم و بس دور با توجه به شتاب روز افزون حوادث تاریخ معاصر کشورمان! چاپ نخست این کتاب به سال ۱۳۵۸ بوده و این در حالی است که نوشته‌ی مرحوم هاشمی نژاد به سال ۱۳۵۵. پیش از اینکه شروع به خواندن داستان کنم فکر می‌کردم با داستانی پلیسی-معمایی و حتی تعلیق‌پذیر طرف خواهم بود ولی وقتی به یک سوم داستان رسیدم، فهمیدم که تص
نظام کاشت: تعداد چهار ردیف درخت و از نوع چنار یک مسئله مشترک مطرح شده بین اکثر سیاحانی بوده که در دوره قاجار از اصفهان دیدن کرده­اند(دیولافوا، 1371، 499، نوردن، 1365، 117، هولستر[1]، 1355، 78). سیاحانی که در دورة صفویه به اصفهان آمدند، تعداد ردیف درخت چنار برای خیابان چهارباغ اصفهان را دو ردیف بیان داشته­اند(کمپفر، 1363، 196 و جملی کارری[2]، 1348، 67). اکثر سیاحان برای این خیابان درخت چنار را برشمردند، تنها در تاریخ عالم آرای عباسی از درختان سرو و چنار و کاج و ع
بازار رضا
بازار رضا
روی زمین نشسته‌ام و به پنجره نگاه می کنم. چند روز از این اتفاقات گذشته است، دیگر بوی دود نمی‌آید.طی این چند روز اخیر، چند قلم از جهیزیۀ من را از انباری بیرون آوردیم و به قول مامان دست انداختیم. به ادارۀ برق مراجعه کردیم و گفتند بعد از تعمیر وسایل با هزینۀ خودمان، باید رسیدشان را ببریم تا در صورت تشخیص، ٢٠ درصد از خسارتش را پرداخت کنند؛ آن هم اگر، اگرررر صلاح دیدند.مشکل اساسی در حال حاضر، یخچال است. مواد غذایی را به یخچال همسایه سپردیم و تا حد
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
با سلام خدمت همکاران محترم
در ابتدای هر سالتحصیلی کلیه دانش آموزان بیمه حوادث دانش آموزی می شوند که اگر یک زمانی حادثه ای برای دانش آموز پیش آمد این بیمه بتواند قسمتی از هزینه های آن را جبران نماید این فرم به صورت اکسل در اختیار مدارس قرار می گیرد و مدارس موظف هستند اسامی دانش آموزان را در این لیست نوشته و به همراه فیش واریزی در قالب یک عدد سی دی یا ارسال توسط اتوماسیون به رفاه منطقه تحویل دهند برخی همکاران مبادرت به نوشتن کلیه فیلدهای موجود
مقایسه دینام کولر آبی موتوژن و الکتروژن
اگر بخواهیم با توجه به این تفاسیر یکی از محصولات این دو شرکت را انتخاب کنیم؛ نمی توان تفاوتی آنچنانی بین آن ها یافت، چرا که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.
با این حال این دو شرکت قدرتمند در صنعت تولید دینام های کولری یا الکتروموتور ها تفاوت هایی نیز با یک دیگر دارند. به طور کلی شرکت الکتروژن تجربه بیشتری در تولید محصولات صنعتی خود به خصوص الکتروموتور ها دارد. اما از طرفی هم شرکت موتوژن ن
استان اصفهان

حمیدرضا فولادگر
ناهید تاج الدین

نام: حمیدرضا فولادگر
حوزه انتخاباتی:   اصفهان
ائتلاف: اصولگرا
تحصیلات:  
مقدمات ادبیات عرب
دکتری مهندسی صنایع
متولد: 1338  اصفهان
بیوگرافی:
حمیدرضا فولادگر (زاده ۱۳۳۸، شهر اصفهان)، نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس شورای اسلامی است. او در انتخابات مجلس دهم جایگاه اول را بین کاندیداهای اصفهان کسب نمود.
سوابق اجرایی:
عضو هیأت علمی دانشگاه
رئیس دانشکده فنی مهندسی

نام: ناهید تاج‌الدین
حوزه انت
سهم واقعی ایران از خزر چقدر است؟«کسانی که به دو معاهده ۱۹۲۱ و ۱۹۴۰ استناد می‌کنند، حتی یک بار هم آن را نخوانده یا می‌دانند ولی قصد دیگری دارند.»
به گزارش ایسنا، عصر ایران نوشت: «این روزها همزمان با برگزاری اجلاس سران کشورهای حاشیه دریای خزر بار دیگر بحث رژیم حقوقی این دریا و سهم ایران از آن، بر سر زبان‌ها افتاده است. شاه‌بیت گفت‌وگوها نیز این است: ایران و شوروی سابق، به عنوان دو کشور ساحلی دریای خزر، هر کدام مالک ۵۰ درصد از این دریا بوده
نوآوری قانون جدید صدور چک
ضرورت کارآمدسازی چک و بهره مندی بیشتر و بهتر آن در
مبادلات اقتصادی سبب شد تا قانون صدور چک مصوب 1355.04.16 پس از اصلاحات و الحاقات
1372 و 1382 بالاخره در 1397.08.13 با اصلاحات و نوآوری هایی به تصویب رسیده و در
1397.09.03 توسط ریاست جمهوری برای اجرا به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد ابلاغ گردد.
خوب یا بد بودن هر قانونی نیازمند تجربه آن در حوزه عمل می
باشد فلذا قبل از پیش داوری عملی و نظری در خصوص قانون جدید صدور چک مصوب
1397.08.13 در زیر به برخی از
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۸ رجب ۱۴۴۰ هجری
۴ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ )
• به توپ بستن تبریز توسط نظامیان دولت قاجار در جریان محاصره این شهر (۱۲۸۸ ش)
• درگذشت استاد "احمد آرام" مترجم و ادیب برجسته معاصر (۱۳۷۷ ش)
• درگذشت مترجم و ریاضی‏دان نامی معاصر، استاد "احمد بیرشک" (۱۳۸۱ ش)
• شهادت شهید نادر شیری ‌پور (۱۳۶۱ش)
• پرویز ثابتی معاون اداره امنیت داخلی ساواک که به عنوان «مقام امنیتی» نامیده م
با این حافظه های ضعیفی که ما داریم، بدون اینکه بفهمیم زمانمون هدر میره و مدام کارهامون رو فراموش میکنیم. من حدود دو سال هست که سررسید دارم و توی اون لیست هام رو می نویسم و توی موبایل و کامپیوتر هم از برنامه گوگل کیپ برای یادداشت برداری و ساخت لیست ها استفاده می کنم.
بی مقدمه بریم سر اصل مطلب! می خواید یکی از آیتم های حرفه ای بودن رو تجربه کنید؟ لیست ها رو به زندگیتون اضافه کنید... با روشی که در این پست براتون میگم.
1- کار های فردا (To-Do List)
اولین لیست
خلاصه کتاب نظام اقتصادی صدر اسلام هادی غفاری
دانش پژوهان گرامی این فایل حاوی خلاصه کتاب نظام اقتصادی صدر اسلام هادی غفاری در حجم 239 صفحه به صورت اسلایدوار همراه با نمونه سوالات درس نظام اقتصادی صدر اسلام با پاسخنامه با کد درس 1221103 می باشد.

دانلود فایل

مالیات اسلامی Islamic Tax ضریبةالاسلامیة | دانشنامه پژوهه ... pajoohe.ir › مالیات-اسلامی-Islamic-Tax-ضریبةالاسلامیة... Translate this page در
دامنۀ ایران

7214

زندگینامۀ عبدالرفیع حقیقت: اینجا

به قلم دامنه. به نام خدا. از دست اندرکاران گرانقدر کتابخانۀ «یادگار امام» قم بسیار متشکرم که سبب خیر در محلۀ ما شدند. و من ممنونم از این دوستان خوب و فرهیخته ام که با اخلاق نیکو و حُسنِ معاشرت، تصدّی امور کتاب و کتابخانه را برعهده دارند؛ ازجمله جناب آقای یوسفی. اخیراً کتاب «خدمات ایرانیان به اسلام» نوشته‌ی عبدالرفیع حقیقت را ازین دوستان کتابخانه، به امانت گرفته بودم و خواندم. چند نکته از
واژه های تلنبار شده

عنوان مجموعه اشعار : هاشور ۱شاعر : سعید فلاحیعنوان شعر اول : دهاندهانم را هم ببندندباز واژه های تلنبار شدهبسیارند در حلقم و در هر شعر امتنها تویی کهاز دهانم بیرون می‌آییعنوان شعر دوم : تنبر تن دارمپیراهنی از اندوهکه روزگاربر تن من دوخته استعنوان شعر سوم : گیسودر گیسوان تو زندانی شده استنسیم بهاریآزاد نخواهد کردهیچ اردیبهشتیعطر گیسوانت را#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
نقد این شعر از : انسیه موسویان
آقای سعید فلاحی، شاع
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی از جراحی های زیبایی بینی است که امروزه این جراحی پیشرفت زیادی داشته است درجراحی بینی گوشتی تقویت غضروف و اسکلت اصلی بینی  از عواملی است که در گرفتن نتیجه بهتر ازاین  جراحی بینی تاثیر گذار است .

یکی از مشکلاتی که بینی های گوشتی برای  جراحی دارند ضعیف بودن غضروف ها ی می باشد جراح برای اینکه بتواند بینی را به فرم جدید و مورد دلخواه جراحی کند  باید در ابتدا غضروف های بینی  فرد را تقویت کند.
زیرا هر چقدر که جراح
 میخواهم از بزرگ مردی برایتان بگویم که به معنی واقعی یک انسان و یک پیرو راستین امامش حضرت علی بود از بزرگ مردی که همیشه دوست داشت گمنام بماند وکارهایش فقط برای رضای خدا باشد❤
بزرگ مردی که با اخلاص گمنام بود و خدا او را به همه ماها شناساند. پهلوان مردی ک اسم کتابش از قران #سوره ی ابراهیم گرفته شد او ابراهیم هادی همان بزرگ مردی است که تنها برای خدا کار میکرد و تمام رفتار و کردارش خالصانه برای خدا بود.
ابراهیم هادی همان کسی است که ورزشکار بود ول
هر آنچه که درباره طراحی سایت شخصی باید بدانید ...
همه ما اینگونه فکر می کنیم که با پدید آمدن شبکه های اجتماعی مختلف و توسعه وبلاگ های شخصی نیاز به داشتن وب سایت های شخصی کاهش پیدا کرده است.
امروزه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می توانند برای تمامی افراد در هر قشری به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند.
اما باید این را بدانیم که داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند چندین برابر مفیدتر و بهتر خواهد ب
شهید قاسم سلیمانی  ۴۰ سال لباس رزم بر تن داشت. او زاده ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در روستای کوچک «قنات‌ملک» در شهرستان «رابر» از استان کرمان بود. سلیمانی پیش از انقلاب پیمانکار سازمان آب بود و سال ۱۳۵۵ به انقلابیون مسلمان پیوست.
او پس از انقلاب عضو سپاه شد و با حمله عراق به ایران، آموزش گردان‌هایی را در کرمان بر عهده داشت. رفتن او به سوسنگرد به‌عنوان فرمانده یک گروهان، آغاز حضور او در جبهه‌های جنگ علیه عراق شد. او یکی از مهم‌ترین فرمانده‌های سپاه در ج
فهرست اسامی آثار و تألیفات امام خمینی(ره) را مرور می‌کنیم: 
1-   شرح دعاى سحر
شرح دعای سحر اولین تالیف حضرت امام می باشد که نگارش آن به سال 1347
ه.ق بر می گردد ، این کتاب که به زبان عربی است در تفسیر و توضیح دعای سحر نوشته
شده است
2-   شرح حدیث رأس
الجالوت
شرح امام خمینی (س) بر حدیث رأس الجالوت ( احتجاجات حضرت امام رضا
(ع) با اصحاب ادیان مختلفه و از آنجمله رأس الجالوت از علمای یهود ) که به سال
1348 هجری قمری تألیف گردیده است
3- 
حاشیه امام بر شرح حدیث رأس
حوزه
در دهه‌های 40 و 50، توانست با شاگردان سرآمد امام خمینی به دگرگون‌سازی
ماهیت دروس نظری و عملکرد عملی حوزه منتهی شود. این اشخاص را می‌‌توان
سازمان‌دهندگان عملی آراء و عقاید امام در متن صحنه داخلی ایران دانست.

حوزه علمیه و سیاست
یکی
از بارزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی، بسیج سیاسی توده‌‌ای آن است که
توانست طیف عظیمی از گروه‌های سیاسی، با عقاید و آراء مختلف، به ره
یکی از جوانترین افرادی است که در شرکتی به بزرگی و عظمت گوگل توانسته به سمت های مدیریتی بالا از جمله مدیر عاملی یوتیوب دست یابد.
سالار کمانگر جوان که پس چاد هورلی مدیرعامل یوتیوب شد، متولد ۱۳۵۵ خورشیدی در تهران و یک ایرانی تبار موفق در میان نام های بزرگ دنیای فناوری می باشد.
تحصیلات سالار کمانگر جوان هیچ ربطی به شغل فعلی اش ندارد. سالار کمانگر فارغ التحصیل رشته بیولوژِژی از دانشگاه استمفورد است، اما حالا در دنیای پرطرفدار فناوری می درخشد.
سا
خیابان گاندی یکی از خیابان‌های آرام شهر تهران و به موازات خیابان ولیعصر و بزرگراه آفریقا است.
محله گاندی را خیابانی به همین نام و فرعی‌های اطراف آن تشکیل می‌دهند. موقعیت جغرافیایی محله گاندی و قرار گرفتن بخشی از آن در منطقه ۳ و بخشی دیگر آن در منطقه ۶ شهرداری تهران و همچنین مجاورت آن با میدان ونک، دسترسی حیرت انگیزی را این محله ایجاد کرده و این ویژگی بافت خیابان گاندی را به سمت تجاری_اداری سوق داده است. قبل از خرید آپارتمان در گاندی با ما ه
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع جهت‌گیری مذهبی مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع جهت‌گیری مذهبی

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
64 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
28

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع جهت‌گیری مذهبی
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مور
   حسین
کوچکیان فرد                     
مقدمه
شهید مطهری از متفکران
معاصر در حوزه های تفکر اسلامی است که به گونه ای نظام مند در باب اندیشه و ابعاد
مختلف فلسفی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی اسلام توسن خرد را به تکاپو واداشته است و
بر روی آثار متقدمین بنیانی را نهاده که هم چنان راه گشای دوستداران مباحث فلسفی و  اندیشه ای جهان اسلام در آینده خواهد بود .
به این منظور ،ایشان در
پی روشن کردن بنای روش شناسی به ایجاد بنیادهای فلسفی پرداخت و سپس به حو
آشنایی با دانشگاه های تهران – دانشگاه خوارزمی(قسمت دوم)
برای اجاره سوئیت در تهران با ما در تماس باشید . از این تاریخ تا  آذر ۱۳۸۸ کارکرد دانشگاه تنها پذیرش دانشجویانی بود که داوطلب دبیری بودند. در بین این سالها ساختمانی در جاده قدیم شمیران اجاره شد و دانشسرا در آن استقرار یافت و چاپخانه نیز در همانجا تاسیس شد.
در سال ۱۳۴۲ در ۳۱ مرداد ماه دانشسرای عالی انحلال یافت و سازمان تربیت معلم و تحقیقات تربیتی به جای آن تاسیس شد که عکس این اتفاق یعنی ت
برای اقامتی راحت و دلپذیر درهتلی با سابقه درخشان و نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) ، پیشنهاد ما، هتل سه ستاره اطلس می باشد. این هتل که از قدیمی ترین هتل های مجاور به حرم است،  در سال 1355 افتتاح و در سال 1395 برای مجهز شدن به جدیدترین امکانات، مورد بازسازی کامل قرار گرفته است. بنای این هتل بیش از 40 سال قدمت دارد و سابقه درخشان هتل در صنعت هتلداری، باعث جذب میهمانان وفادار بسیاری شده است.
برای مشاهده قیمت مناسب ، مشخصات و عکس های هتل اطلس کلیک کنید.
ه
سینما ارم تهرانامهای قبلی : سهیلا - مایاک - چشم باننشانی : خیابان جمهوری ( استانبول ) نرسیده به خیابان لاله زارصاحب و مالک اول : گریشا ساکوارلیدزهگنجایش : 750 نفر ( به گزارش کتاب : سینمای جمهوری اسلامی ایران 1363 - 1358 , انتشارات سازمان کل پژوهش هاو ارتباط ها سینمائی وزارت موعظه اسلامی , چاپ نخستین : 1363 , برگه ی 40 )گوشی تلفن : 316424این سینما که بر اثر ریزش سقف آن مدتی تعطیل بود دی ماه 1336 به اسم سهیلا تجدید بنا شد و گشایش یافت .در وق
والیبال ایران :
لیگ برتر والیبال ایران به همت استاد ابراهیم نعمتی اولین داور جهانی والیبال ایران در سال 1354 تحت عنوان جام پاسارگاد در زمان ریاست فرهاد مسعودی (رئیس وقت فدراسیون والیبال ایران) با شرکت 12 تیم در یک گروه آغاز و تیم دخانیات تهران، قهرمان شد. این جام در سال 1355 با همان تعداد تیم ادامه یافت که این بار استقلال تهران، قهرمان شد. در سال 1356 مسابقات با شرکت 10 تیم آغاز که به سال 1357 نیز کشیده شد و استقلال بار دیگر بر سکوی اول تکیه زد. در سال 1357
 فاطمه معتمدآریا متولد 7 ابان سال 1340 در شهر تهران است او بازیگر سینما ایران است. پدرش فرمانده ایستگاه آتشنشانی محله دزاشیب شمیران بود.
همکاری با کارگردانان معروف
او در فیلم های کارگردانان معروف ایرانی همچون بهرام بیضایی، رخشان بی اعتماد، بهمن فرمان آرا، ایرج طهماسب و محسن مخملباف ایفای نقش کرده است و بسیار مورد ستایش قرار گرفته است.

شروع فعالیت هنری
او از سال 1353 وارد کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شد. در سال 1355 به عنوان هنرجوی هنر در دان
How to move WordPress from a subfolder
This article will take you through the process of moving your WordPress website from the subfolderyourdomain.com/wp to the domain root – yourdomain.com:

NOTE: Before proceeding with any changes, make sure that you generate a full backup of your website. If you've created your site using Softaculous script installer, feel free to refer to this guide as well (step #4 – Backup software).
for cPanel paper_lantern theme:Re-installationRedirectionFile migration and Database update

Re-installation
If you just installed your website and have done no or little development, WordPress re-installation will be the easiest way out.
You just need to go back to cPanel > Exclusive for Namecheap Customers section > Softaculous Apps Installer
الکتروموتور کولر آبی 1/2 اسب موتوژن
  الکتروموتور کولر آبی موتوژن 0.5 اسب (الکتروموتور تک فاز موتوژن) از سال 1355 تحت لیسانس وستینگهاوس شروع به تولید شده است. موتورکولر موتوژن معمولاً با گشتاور بالا و بصورت دو دور تولید می شوند. در صورت سفارش مشتری شرکت می تواند تک دور آن ها را نیز بسازد.
ویژگی های عمومی موتور کولر موتوژن 1/2 اسب
اجزای الکتروموتور کولر آبی موتوژن

فریم
فریم موتور کولر موتوژن 0.5 اسب دارای سایز 56 است. این فریم ها از جنس فولاد هستند.
دانلود تحقیق آینه و آینه کاری
آینه آینه کاری اهمیت آینه کاری خواستگاه آینه طرح های آینه کاری سیر تحول آینه کاری

دسته بندی
معماری

فرمت فایل
doc

حجم فایل
41 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
17

دریافت فایل

فروشنده فایل
کد کاربری 23133
تمام فایل ها

مقدمه
در جامع سنتی تمام هنر ها برخواسته از دین است، و تنها درجه دوری و نزدیکی هنر ها از منشاء الهی ، یعنی وحی ملاک و شاخص سلسله مراتب آنهاست. با توجه به دوری و نزدیکی از منبع وحی است که می توان هنر سنتی ر
رمان جدید «آلچا گؤزۆندن گلسین» به زبان ترکی در ۱۷۸ صفحه توسط آقای حافظ خیاوی به صورت الکترونیکی منتشر شد.
نشریه ایشیق در خصوص آقای حافظ خیاوی نویسنده این رمان از قول دیگر نویسندگان و ادیبان ترکی نویس ایران مطالبی را ذکر کرده که آن را در ادامه تقدیم مخاطبان عزیز وبلاگ آذربایجان‌پرس می نماییم.
مخاطبان و علاقه‌مندان زبان ترکی در ایران عزیز، به منظور حمایت از نویسنده و زبان ترکی، در صورت امکان می توانند مبلغ ۱۵ هزار تومان را به حساب آقای حافظ

Light Novel | Read Light Novel ,Web novel,Korean Novel,Chinese Novel

All Mangas
Action
Against the Gods
Against the Gods
Rank
14th, it has 692 views
Alternative
ATG, Heaven-Defying Evil God, Nghịch Thiên Tà Thần, Ni Tian Xie Shen, 逆天邪神
Author(s)
Mars Gravity,火星引力
Artist(s)
Updating
Genre(s)
Action, Adventure, Ecchi, Fantasy, Harem, Martial Arts, Mature, Xuanhuan
Type
Web Novel
Continue reading
Release
2014
Status
OnGoing
Bookmark This
Summary
Read Against the Gods Light Novel :

Mythical Abode Mountain, Cloud’s End Cliff, the most dangerous of Azure Cloud Continent’s four deadly areas. Cloud’s End Cliff’s base is known as the Grim Reaper’s Cemetery.
Over countless years, the number of people that have fallen off this cliff is too high to count. No

Light Novel | Read Light Novel ,Web novel,Korean Novel,Chinese Novel

All Mangas
Action
Against the Gods
Against the Gods
Rank
14th, it has 692 views
Alternative
ATG, Heaven-Defying Evil God, Nghịch Thiên Tà Thần, Ni Tian Xie Shen, 逆天邪神
Author(s)
Mars Gravity,火星引力
Artist(s)
Updating
Genre(s)
Action, Adventure, Ecchi, Fantasy, Harem, Martial Arts, Mature, Xuanhuan
Type
Web Novel
Continue reading
Release
2014
Status
OnGoing
Bookmark This
Summary
Read Against the Gods Light Novel :

Mythical Abode Mountain, Cloud’s End Cliff, the most dangerous of Azure Cloud Continent’s four deadly areas. Cloud’s End Cliff’s base is known as the Grim Reaper’s Cemetery.
Over countless years, the number of people that have fallen off this cliff is too high to count. No

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی ابوالقاسم کریمی