نتایج جستجو برای عبارت :

The Pianist

آموزش ارگ (کیبورد)
تئوری موسیقی
 نت خوانی ( با کتاب BEYER 
گوشی (سلفژ)
یعنی نواختن آهنگی که میتوانید بخوانید.
با تجربه کافی در امر آموزش.
ضمنا با هماهنگی قبلی ، یک جلسه مشاوره رایگان در خدمت هنرجویان گرامی هستم  09194260919  اینستا : music204060@
اموزش پیانو در تهران با دو روش حضوری و انلاین بصورت کاملا خصوصیبا چندین روش و متد روز و قابل فهم و یادگیری - بدون محدودیت سنی از همین الان شروع کن و نوازندگی را تجربه کنیدجهت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید09194260919  09109214318
http://pianist-tehran.blog.ir
اموزش پیانو در تهران با دو روش حضوری و انلاین بصورت کاملا خصوصیبا چندین روش و متد روز و قابل فهم و یادگیری - بدون محدودیت سنی از همین الان شروع کن و نوازندگی را تجربه کنیدجهت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید09194260919  09109214318
http://pianist-tehran.blog.ir
آموزش ارگ (کیبورد)
تئوری موسیقی
 نت خوانی ( با کتاب BEYER 
گوشی (سلفژ)
یعنی نواختن آهنگی که میتوانید بخوانید.
با تجربه کافی در امر آموزش.
ضمنا با هماهنگی قبلی ، یک جلسه مشاوره رایگان در خدمت هنرجویان گرامی هستم  09194260919  اینستا : music204060@
پیانیست تهران 09194260919 تدریس خصوصی در منزل شما
با بهترین شیوه اموزش از سن کم تا زیاد ( کودک تا بزرگسال )
بدون محدودیت سنی - مناطق تهران ساپورت میشود بصورت خصوصی
اموزش تمامی تکنیک های دست راست و چپ - بصورت اکادمیک و اصولی
09194260919  - مشاوره جهت خرید ساز
سلام خدمت دوستان عزیز
آموزش خصوصی پیانو به صورت کاملا علمی 
سبک ها: کلاسیک،پاپ،ایرانی
از مبتدی تا پیشرفته
بسیار تاثیر گذار و مفید، 15 سال سابقه تدریس خصوصی به صورت کاملا علمی و تخصصی 
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان هنرمند و هنردوستان
09194260919
تلگرام : music2040@   اینستا : music204060@
سلام خدمت دوستان عزیز
آموزش خصوصی پیانو به صورت کاملا علمی 
سبک ها: کلاسیک،پاپ،ایرانی
از مبتدی تا پیشرفته
بسیار تاثیر گذار و مفید، 15 سال سابقه تدریس خصوصی به صورت کاملا علمی و تخصصی 
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان هنرمند و هنردوستان
09194260919
تلگرام : music2040@   اینستا : music204060@

فیلم پیانیست ساخته رومن پولانسکی
اولین فیلمی بود که از این کارگردان فرانسوی-لهستانی می­دیدم. داستان فیلم زندگی ولادیسلاو اشپیلمان نوازنده پیانو لهستانی است که در طی جنگ جهانی دوم به سختی جان سالم به در می­برد. او یک یهودیه که مورد نژادستیزی آلمان­ها قرار می­گیرد و او و خانواده­اش در ورشو لهستان از خانه و زندگیشان دور می­شوند و تنها ولادیسلاو هست که توسط نازی­ها به اردوگاه­های شرق برده نمی­شود. آن هم به خاطر یکی از پلیس­های لهستانی که او
اگه بخوام تو این بیکاری یه فیلم خوب اما قدیمی معرفی کنم که نمیدونم دیدید یا نه the pianist هستش و چون خیلی معروف و قدیمیه دقیقا نمیدونم براتون تکراریه یا نه!
این فیلم راجب مشکلات افراد یهودی هست که توی لهستان زندگی میکنن بعد از حمله المان های نازی به این کشور.خب شاید باورتون نشه ولی به جرم یهودی بودن چنان صحنات خشونت امیز ترسناکی اتفاق میوفته که تا دو ساعت بعد فیلم تنم میلرزید.نه که نمیدونستم نازی ها چه ادمای ترسناک و خشونت امیزی بودن...نه که ندونم
آموزش خصوصی، تخصصی و اختصاصی پیانو و کیبورد سبک های پاپ،ایرانی،کلاسیک
-آموزش دقیق و کامل هارمونی و آکوردشناسی
 ملودی نوازی(melody)
-آموزش فاصله شناسی و اجرای فواصل در پیانو
-گام شناسی،گام نوازی و واریاسیون شناسی در گامها معرفی و آشنایی با گام های پنتاتونیک و بلوز
-مایه شناسی،درجات مایه و درک سیکل پنجم ها
-آشنایی با گام ها و تنالیته های نسبی و موازی
-مقام شناسی و ترکیب مقامها در پیانو
– نت شناسی و نت خوانی
-همگام سازی آکورد و ملودی در پروسه پیان
آموزش خصوصی، تخصصی و اختصاصی پیانو و کیبورد سبک های پاپ،ایرانی،کلاسیک
-آموزش دقیق و کامل هارمونی و آکوردشناسی
 ملودی نوازی(melody)
-آموزش فاصله شناسی و اجرای فواصل در پیانو
-گام شناسی،گام نوازی و واریاسیون شناسی در گامها معرفی و آشنایی با گام های پنتاتونیک و بلوز
-مایه شناسی،درجات مایه و درک سیکل پنجم ها
-آشنایی با گام ها و تنالیته های نسبی و موازی
-مقام شناسی و ترکیب مقامها در پیانو
– نت شناسی و نت خوانی
-همگام سازی آکورد و ملودی در پروسه پیان
دیشب اینقدر تپش قلب داشتم نمیتونستم بخوابم.تا صبح بیدار بودم.حالم اینقدر بد بود که نه میتونستم بشینم نه می تونستم بخوابم و نه درس بخونم.یک چیزی در حد مرگ!
الان اونقدر خوابم میاد که از درمونگاه یک راست اسنپ گرفتم اومدم خونه
یادم اومد باید کاری را انجام میدادم :/ که فراموش کردم به کل! 
خیلی وقتا به این فکر میکنم خوب من دقیقا دارم چکار میکنم تو زندگیم.زندگی فقط خوردن و خوابیدن نیس.فقط اینکه زنده باشی نیست.قطعا یک چیزی فراتر از ایناس.انگار برگشتم
سلام
با دقیقا یک هفته تاخیر خدمت می رسم، متاسفانه هفته بد و سختی رو گذروندم که اصلا فرصت نشد سری به وبلاگ بزنم، شایدم توفیق اجباری شد تا عزیزانی که محبت میکنند و به اینجا سر می زنند یک هفته ای آسوده باشند ولی در کل یه عذاب وجدان سنگین داشتم از ننوشتن، گویا دارم عادت میکنم به وبلاگ نویسی در عصر شبکه های مجازی در دسترس.
البته امروز هم قصد نداشتم بنویسم تا روز شنبه، اما بحثی که با یکی از دوستانم در خصوص سینما پیش آمد کرد یهو به سرم زد کمی در مورد س
داشتم همین چند لحظه پیشیک فلش بک میزدم به قبل از شروع بخش و تمام کارهایی که قرار بوده انجام بدم اما به بیشترشون نرسیدم. یک نگاهی هم کردم به لیستی که برای خودم نوشته بودم و دیدم و افسوس خوردم و هی تو خودم رفتم و دوباره فکر کردم و یه چندتا فحش کوچیکم دادم ، رفتم پای لپ تابم یه فیلم دیدم . یعنی تا یکم حالت افسردگی و بغض منو میگیره میرم سراغ فیلم . فیلم pianist رومن پولانسکی رو دیدم و بازم بیشتر احساس بدبختی بهم دست داد.الان میخوام فیلم جدید رو شروع کنم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ فایل